Najdroższy szalet w Polsce

Warszawa jak na stolice przystało musi mieć wszystko najdroższe. I tak również i szalet będzie tam okazały za bagatela tylko… 4,6 mln zł. Sanitariat będzie znajdował się pod Stadionem Narodowym. Co wpłynęło na taką cenę? np użycie do jego wykończeniu modrzewia syberyjskiego.

Nie będzie to jednak zwykły szalet, bo z gastronomią i wypożyczalnią leżaków dzięki czemu ta inwestycja ma się zwrócić. Wszystko bardzo możliwe i to nie dlatego bo jest zlokalizowany przy stadionie i obok Wisły, ale dlatego, bo wiele osób, może być ciekawych jak wygląda szalet za takie pieniądze. Warto dlatego, aby toalety wpisać do przewodnika dla turystów, bo z pewnością stanie się popularnym miejscem na mapie Warszawy.

Osławiony szalet jeszcze nie działa, bo…wykonawca teraz usuwa usterki. Następnie czekać go będą niezbędne odbiory. Szalet jest jeszcze z innego powodu bardzo szczególny, bo jak zamek posiada coś w rodzaju mostu zwodzonego, gdyż ważące ponad tone schody można podwyższyć w razie podniesienia poziomu wody w Wiśle. Brakuje więc jeszcze straży i króla szaletu, by była to w pełni fortyfikacja  na dodatek bardzo dobrze wykonana, bo parter z przebieralniami, szatniami i prysznicami będzie mógł być demontowany w razie zalania. Stolica może być zatem dumna z takiego obiektu, bo w przypadku powodzi warto uciekać do szaletu miejskiego, tam na pewnością wszyscy będą bezpieczni.

admin opublikowano dnia 2013-11-25 Kategoria: Toalety dla niepełosprawnych, Toalety publiczne