Niesamowite toalety publiczne

Na całym świecie są toalety publiczne. Znajdują się w parkach, centrach handlowych, restauracjach i w wielu innych miejscach. Jednak niektóre z nich są na prawdę niesamowite.

W klubie „Liberty Market” w mieście Gilbert w Arizonie na gości czeka pięć toalet bez podziału na płeć. Każda jest inna i nawiązuje do muzycznego charakteru lokalu. Wyjątkiem jest ta z napisami na ścianach – nie są to jednak numery telefonów czy hasła napisane przez gości, ale przepisy na dania serwowane w klubie.

Toaleta w restauracji „Gitane” w San Francisco zachwyci z pewnością miłośników historii. Uwagę twórców listy zwróciły też motywy geometryczne, które podkreślają klimat stworzony przez projektantów.

Gości restauracji „MIE N” w Waszyngtonie zadziwi z pewnością ten widok. Projektanci zainspirowali się dawnym Singapurem i wykorzystali do budowy tej toalety przede wszystkim drewno.

Łazienki w hotelu „Radisson Blue Aqua” w Chicago wyróżniają żywe i zmieniano codziennie kwiaty oraz lustrzana mozaika na ścianach.

Ubikacja w „Vanity Night Club” w Las Vegas jest najdroższą na liście najciekawszych publicznych toalet w USA, przygotowanej przez portal bussinesin­si­der.com. Jej budowa kosztowała 1,2 mln dolarów. Za jeden tylko szklany żyrandol właściciele klubu zapłacili 40 tys. dolarów.

Męska toaleta w Vanity Night Club ma ściany wykończone skórami gadów. Umieszczono tak również erotyczne zdjęcie, a całość utrzymano jest w ciemnej tonacji.

Ubikacja w „Da Marino Restaurante Italiano” w Nowym Jorku zaciekawiła autorów nietypowego rankingu kamiennym detalami i prawdziwymi rzeźbami z Włoch.

Toaleta w restauracji „BUC-EE’S” z miasta New Braunfels trafiła na listę ze względu na swoją wielkość. Goście mają do wyboru aż 83 kabiny.

 

 

 

I co o nich sądzicie?

admin opublikowano dnia 2013-3-27 Kategoria: Modele toalet, Toalety publiczne