Nowa toaleta miejska w Grudziądzu już zepsuta

W Grudziądzu niedawno miejski magistrat zakupił nowoczesna toaletę publiczną. Specjalna toaleta była nawet przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Niestety, nowa automatyczna toaleta jest już zepsuta. Do środka nie można wejść, bo ktoś uszkodził zamek w drzwiach.

Kilka miesięcy temu miasto zamknęło stare, zniszczone i obskurne szalety miejski i zainwestowało w kilka nowoczesnych automatycznych toalet publicznych. Pomysł nie do końca przypadł do  gustu mieszkańcom ze względu na akty wandalizmu.

-Niestety nikt chyba nie pomyślał o dobrym zabezpieczeni nowych toalet publicznych- skarży się jeden z mieszkańców Grudziądza.

Najnowszy nabytek powstał niedawno przy jednej z częściej uczęszczanych ulic miasta a kilka dni później toaleta była już nieczynna. Ktoś uszkodził zamek w toalecie i tyle z niej było pożytku.

Władze miasta obiecali jednak mieszkańcom, że nowoczesne toalety publiczne będą teraz lepiej chronione. Władz stworzyły specjalne patrole Straży miejskiej by podobne przypadki nie miały miejsca.

W ramach przypomnienia, koszt takiej automatycznej toalety publicznej to 50 tyś zł.

 

 

 

admin opublikowano dnia 2012-11-17 Kategoria: Automatyczne toalety, Toalety dla niepełosprawnych, Toalety publiczne