Otwarto pierwszy w Polsce szalet miejski z betonu architektonicznego w Pleszewie

W Pleszewie przy odremontowanej niedawno ul. św. Ducha została otwarta nowa wyjątkowa toaleta publiczna. Szalet miejski jest całodobowy i jedyny w mieście nie licząc tego, który jest udostępniony w godzinach funkcjonowania ratusza. Nowoczesna toaleta publiczna została ulokowana tuż obok głównego przystanku autobusowego w Pleszewie.

Szalet miejski za 1 zł.

Symboliczną złotówkę trzeba zapłacić za wejście i skorzystanie z nowego przybytku w Pleszewie. Najważniejsze by minimalna kwota wrzucona w różnych monetach wynosiła 1 zł. Toaleta jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Pomyślano również o rodzicach z małymi dziećmi.

Nowa toaleta publiczna oferuje stanowisko do przewijania niemowląt.

Jednak to nie wszystko. Automatycznie otrzymamy wodę, mydło oraz wysuszymy dłonie. Drzwi za nami zamkną się automatycznie. Również automatycznie uruchomi się spłuczka po skorzystaniu przez nas z toalety. Jednak najbardziej nowa toaleta w Pleszewie wyróżnia się na zewnątrz.

Pierwsza w Polsce toaleta publiczna z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny jest obecnie jednym z najpopularniejszych designerskich materiałów wykończeniowych stosowanych wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Jednak pierwszy raz i to w dwóch odmianach kolorystycznych został użyty do wykonania elewacji szaletu miejskiego.

admin opublikowano dnia 2018-1-29 Kategoria: Automatyczne toalety, Modele toalet, Toalety dla niepełosprawnych, Toalety publiczne