Płytki uruchamiające do WC na podczerwień sposobem na oszczędność wody

Bezdotykowe spłukiwanie misek ustępowych staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w sektorze publicznym. Aby zapewnić projektantom i instalatorom jak największe możliwości w tym zakresie, Viega poszerzyła serię płytek Visign for Public.

Dwa nowe modele Visign for Public 5 i Visign for Public 6 wykorzystują podczerwień i pozwalają na wygodne, bezdotykowe spłukiwanie. Dodatkowo pierwszy z nich posiada także opcję aktywacji mechanicznej.

Visign for Public 5 i Visign for Public 6 wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i dostępne w wersji „stal szczotkowana” lub w kolorze bieli alpejskiej. Można je łączyć praktycznie ze wszystkim spłuczkami firmy Viega, co pozwala na montaż również w istniejących już instalacjach podtynkowych. Jeśli nie ma dostępu do prądu, płytki mogą być zasilane bateriami o wysokiej wydajności. System wyposażony jest także w funkcję Viega Hygiene+. Specjalny program umożliwia automatyczne spłukiwanie co 24, 72 lub 168 godzin, przy użyciu 3, 6 lub 9 litrów wody.

 

admin opublikowano dnia 2013-1-9 Kategoria: Automatyczne toalety, Modele toalet