Szalet miejski nie jedno ma imię, czyli toaletowe ciekawostki

Ciekawy gość zawitał do toalety publicznej znajdującej się przy plaży na Tasmanii. 120 kg Foka ucięła sobie drzemkę w damskim WC. Co ciekawe szalet jest oddalony aż 500 metrów od brzegu. Choć foki są w tym rejonie często widywane to jednak do teraz odwiedzin w WC nie notowano.

Olimpiada w RIO jeszcze trwa. Budzi jak wiadomo wiele kontrowersji oraz emocji. Jeden z australijskich koszykarzy postanowił troszkę rozluźnić atmosferę i zamieścił zdjęcie instrukcji z olimpijskich toalet publicznych. Trzeba przyznać, że bardzo pomysłowa, choć o to, że sportowcy nie będą trafiać do celu raczej nie ma co ich posądzać, bo to w każdej dyscyplinie maję we krwi.


Polskie toalety publiczne również mogą zaskoczyć np kamerą w męskim WC, która znajduje się w przybytku na trzecim piętrze Galerii Katowickiej. Dlaczego? z powodów bezpieczeństwa i jest skierowana tak by nie krępować i nie nagrywać osób korzystających z pisuarów. Według informacji, które można wyczytać jej instalacja była spowodowana negatywnymi zjawiskami, które zaczęły się pojawiać w tej właśnie toalecie galerii.

admin opublikowano dnia 2016-8-17 Kategoria: Toalety publiczne