Wielka żaba, wiewórka oraz dziewczyny podglądają mężczyzn w toalecie publicznej w Lublinie.

Toalety jak wiadomo są miejscem często dość kontrowersyjnym. W ostatnim czasie w naszym kraju, głównie za sprawą kosztów ich budowy. W Lublinie natomiast zupełnie z innego powodu. Na ścianach tamtejszego szaletu na dworcu PKS pojawiły się budzące emocje grafiki. Znajdują się one na drzwiach zarówno damskich i męskich kabin.

Toaleta publiczna przy ul Tysiąclecia stała się dzięki temu dość popularnym miejscem. Zdania, co do samego pomysłu są podzielone. Dla niektórych osób fototapety są zbyt wulgarne, a dla innych jest to element wywołujący uśmiech na twarzy. Na pewno jest schludnie, czysto, kolorowo oraz inaczej niż w klasycznych toaletach publicznych, gdzie dominują kafelki i stłumione kolory. Zastanawiacie się, więc co przedstawiają te obrazki w toalecie publicznej w Lublinie?

Możemy tam podziwiać dziewczynę na sedesie z opuszonymi majtkami trzymającą w ręku papierosa i butelkę, mężczyznę w tej samej pozycji czytającego prawdopodobnie treści na telefonie komórkowym lub też wielką wiewiórkę z dużymi „żołędziami”. Więcej jest na szczęście tych pozytywnych opinii o całym pomyśle, bo na tle tych grafik ludzie robią sobie nawet zdjęcia.

Tego typu zabieg nie jest pierwszym. Nie tak odważne, ale też kolorowe fototapety możemy zobaczyć w kabinach w płatnych toaletach samoobsługowych na nowoodremotowanych dworcach PKP. Toaleta publiczna w Lublinie zarządzana jest przez firmę Pami, która wydzierżawiła ją od PKS. Jak widać dworcowa toaleta tez może być pomysłowa i przyciągająca. Gratulujemy pomysłu.

admin opublikowano dnia 2014-3-11 Kategoria: Modele toalet, Toalety publiczne